Naše pracoviská v Bratislave a Poprade budú od 25.11.2021 fungovať ako výdajné miesta e-shopu. Viac informácií tu.
Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

Letná AKCIA s Pitbullom

Majú už Vaši zákazníci Pitbull Alarm PRO?
Najefektívnejší systém na ochranu domova, chaty, garáže, či menšieho obchodného priestoru.
Jednoduchú inštaláciu zvládne ktokoľvek do 30 minút.

Pitbull Alarm PRO

Pitbull Alarm PRO je jedinečné zabezpečovacie riešenie v tele detektora pohybu. Okrem kompaktnej veľkosti a schopnosti rýchlej inštalácie má systém dosah bezdrôtového signálu až
do 3 km (na otvorenom priestranstve), dva sloty pre SIM karty pre udržanie trvalej konektivity a pohybový senzor s imunitou voči malým zvieratám (do 40 kilogramov).

Okrem toho je zariadenie vybavené teplotným senzorom, integrovaným mikrofónom a záložnou batériou (s výdržou až 24 hodín), čo umožňuje systému zostať plne funkčný, ak dôjde k výpadku hlavného napájania.

Naviac je možné pripojiť Pitbull Alarm Pro k pultu centralizovanej ochrany (v závislosti od umiestnenia klienta).

 

!!! Letná AKCIA pre našich verných zákazníkov !!!

Pri zakúpení systému Pitbull Alarm PRO získate magnetický dverný / okenný kontakt (biely) EWD3 v hodnote 29,50€ úplne zadarmo.

NAKUPOVAŤ TU -

*Akcia platí do 31.08.2021 alebo do vyčerpania zásob

 

Jednoduchá inštalácia bez dotyku

Žiadne káble, žiadne vedenie, všetko prosté v jednoduchých troch krokoch:

1. Pošlite PITBULL ALARM PRO svojmu klientovi.
2. Z telefónu zavolajte na číslo zariadenia a stanete sa správcom zariadenia.
3. Nakonfigurujte PITBULL ALARM PRO pomocou softvéru ELDES Utility odkiaľkoľvek (aj z Vašej pohovky).

To je všetko! Zabezpečovací systém je pripravený na použitie. Zdieľajte prihlasovacie údaje so svojím klientom a zoznámte ho s rôznymi metódami ovládania systému.

Kam sa hodí Pitbull Alarm PRO?

Zariadenie je navrhnuté pre nehnuteľnosti do 150 m2 a je určené na dokonalú ochranu nielen Vášho krásneho domu, ale aj malých obchodných priestorov, letných chát a ďalších vzdialených objektov, vlastnených a prenajatých bytov, alebo dokonca obytných áut. Hodí sa tiež do domácich garáží, rôznych typov úložísk (ako sú sklady), sauny a pod. Zjednodušene povedané, - zabezpečovacie zariadenie je dokonalým riešením na pokrytie všetkých vašich bezpečnostných potrieb. Okrem ochrany vášho majetku, PITBULL ALARM PRO prináša funkciu diaľkového ovládania prístupnú prostredníctvom inteligentného nástroja - ELDES Security App!

Vyťažte maximum zo svojho systému

Pitbull Alarm PRO podporuje až 16 bezdrôtových zariadení: detektory požiaru a zaplavenia, kontakty dverí a okien, detektory pohybu, vnútorné a vonkajšie sirény a ďalšie zariadenia. Táto skupina príslušenstva určite uspokojí požiadavky Vášho klienta na vytvorenie najbezpečnejšieho miesta a nezostane žiadny priestor pre narušenie bezpečnosti.

Viaceré spôsoby ovládania

Existuje veľa spôsobov, ako ovládať systém ELDES. Jedinou povinnosťou je vybrať si svoj obľúbený: môže to byť aplikácia ELDES Security App, bezdrôtová kľúčenka KeyBoB, dotyková klávesnica EWKB5 alebo iné, známe spôsoby pomocou SMS alebo telefonických hovorov.

Počet zostáv je limitovaný,  preto neváhajte a objednajte si systém Pitbull ešte dnes!

×
Porovnať položky 0 Zrušiť