Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

Novinka v zabezpečovacích systémoch Ksenia

Charkteristické vlastnost riešenia od firmy Ksenia:

  • Prepojenie zabezpečenia a domácej automatizácie
  • Bezpečnostný systém pre široké spektrum použitia
  • Diaľková správa systémov cez mobilné zariadenie
  • Užívateľské scenáre
  • Moderný dizajn

 

Ksenia je zabezpečovací systém s množstvom pokročilých užívateľských a systémových funkcií. Predstavuje komplexný pohľad na zabezpečenie domácnosti či ovládania inteligentného domu.

Nasledujúci obrázok ukazuje jednotlivé funkcie integrovaného riešenia zabezpečenia systému Ksenia.

 

 

Základom systému Ksenia je ústredňa, ktorá sa líši veľkosťou (pre 16, 48 a viac vstupov, či už pevných alebo bezdrôtových) a tým, či má na doske IP rozhranie. 

Bezdrôtová nadstavba rozširuje systém o ďalšie prvky s obojsmernou potvrdzovanou komunikáciou v pásme 868 Mhz a s dosahom až 400 metrov vo voľnom priestore.

Ďalšou častou systému sú CCTV kamery. Ak je ústredňa vybavená rozhraním IP, je možné nahrať na webserver grafické mapy a umiestniť do nich ikony predstavujúce podsystémy, zóny, výstupy a ďalšie scenáre v systéme.

Taktiež systém Ksenia poskytuje možnosť vzdialeného odposluchu z klávesníc. Taktiež je možné do ústredne nahrať stovky hlasových správ v celkovej dĺžke 700 sekúnd, ktoré slúžia ako správy prenášané GSM komunikátorom v prípade poplachu.

Prístupový systém je možné v Ksenii realizovať pomocou vonkajších zbernicových čítačiek, ktoré môžu ovládať ďalšie nadväzujúce funkcie a spínať výstupy. Z jednej čítačky je možné ovládať viacero dverí - odblokovať ich trvalo alebo krátkodobo - jedná sa teda o pokročilý prístupový systém. Spínanie viacerých vstupov na základe čítačky kariet nie je jediným dejom, ktorý je možné v systéme realizovať. Vďaka scenárom je možné na základe akejkoľvek aktivačnej udalosti aktivovať až 8 vstupov, kontaktovať až 8 telefónnych čísiel, spúšťať až dvojicu časovačov atď.

Ďalšou funkciou systému sú informácie o teplote. Zbernicové sirény posielajú do systému informácie o vnútornej a vonkajšej teplote a umožňujú na základe týchto údajov spúšťať naprogramované scenáre.

Posledným a najdôležitejším bodom celého predstavenia systému Ksenia je vzdialený prístup na webserver, ktorý je implementovaný na základnej doske každej ústredne, ktorá je vybavené IP rozhraním. V príjemnom grafickom prostredí je možné sledovať a ovládať stav vstupov a výstupov, ovládať nastavenie stráženia, upravovať užívateľské kódy, monitorovať stav systému, prezerať denník udalostí, získať informácie o teplote, zistiť stav kreditu na SIM kartách komunikátorov, v užívateľských mapových podkladoch sledovať stav systému v grafickej forme.

SLEDUJTE NAŠE PRAVIDELNÉ OBSIELKY A BUDETE VČAS INFORMOVANÍ O ZAVEDENÍ TÝCHTO PRODUKTOV NA SLOVENSKÝ TRH.

 

×
Porovnať položky 0 Zrušiť