*** ZMENA ČISLA BANKOVÉHO ÚČTU - nové číslo účtu nájdete na faktúre ***
Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

EOCORTEX


je softvér na správu videa s otvorenou platformou (VMS) s pridanou inteligenciou modulov video analýzy a sieťových videorekordérov (NVR). 
V súčasnosti úspešne pracuje s viac ako 17 000 systémami video sledovania po celom svete. 
Softvér Vám umožní vytvoriť škálovateľný CCTV kamerový systém s neobmedzeným počtom IP kamier, serverov a pracovných staníc.
Každá licencia zahŕňa plnú a neobmedzenú funkciu VMS s bezplatnými aktualizáciami a bez skrytých nákladov.

Ponúka možnosť výberu riešenia podľa veľkosti kamerového systému vo verziách : ML, LS, ST a ULTRA
 
Výhody systému Eocortex :

Analýza:
Pre zvýšenie efektivity kamerové systému je možné použiť inteligentné doplnkové moduly ktoré Eocortex ponúka k licenciám.

Flexibilita:
Podporuje viac než 2000 modelov IP kamier od 110 výrobcov a taktiež protokol ONVIF. Systém je ľahko nastaviteľný na ľubovoľný počet kamier. Umožňuje integráciu prístupových systémov, požiarnych a iných analytických nástrojov na jednom mieste.

Štvornásobný výkon:
Vďaka výnimočnej analýze komprimovaných dát nie je nutné dekódovať obrazové streamy, čím sa dosahuje štvornásobné zrýchlenie výpočtového spracovania. Je teda možné ušetriť na hardwarovom vybavení alebo nainštalovať viac kamier na jeden server.

Spoľahlivosť :
Automatické monitorovanie stavu serverov a kamier v reálnom čase.
Automatická duplikácia záznamu na určitý server.
Záloha serveru.
Podpora RAID a NAS.

Užívateľsky priateľské 
Eocortex sa ľahko používa, inštaluje a nastavuje. Nie je potreba špeciálnych znalostí či školenia. Eocortex rýchlo a ľahko nastaví systém s akýmkoľvek počtom serverov a IP kamier ako jeden celok.

Mobilná aplikácia :
Eocortex ponúka možnosť sledovania Vášho kamerového systému z celého sveta pomocou mobilnej aplikácie Eocortex pre Android, iOS a Windows Phone.
    ×
    Porovnať položky 0 Zrušiť