*** Využite svoje bonusové body za rok 2021 naplno, platia ešte do konca januára 2022 ***
Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

Pozývame Vás na odborné certifikované online školenia systémov ELDES, ktoré robíme v priamej spolupráci s výrobcom.

Záujemcom ponúkame na vyskúšanie testovaciu sadu so zľavou 15%, ktorú si môžete kúpiť, alebo po školení vrátiť. 

Sadu Vám zašleme s predstihom, aby ste sa mohli na školenie pripraviť.

Školenie je určené pre inštalačných technikov a firmy so základnými skúsenosťami s inštaláciou zabezpečovacích systémov. Je určené tak pre nových záujemcov ako aj pre jestvujúcich inštalatérov systémov ELDES. Nie je určené pre koncových zákazníkov.

Školenie je dvojdňové, online, od 9:00 do 13:00. Maximálny počet účastníkov je 15, aby ste mali možnosť sa pýtať a podrobne sa zoznámiť s riešeniami ELDES.

Absolvovaním školenia sa stanete Certifikovaným partnerom a účastníkom vernostného programu ELDES. Navyše Vám ponúkame možnosť propagovať svoju firmu na našich webových stránkach ako odporúčaného inštalatéra systémov ELDES.

Stručný obsah školenia:

1.deň

Vlastnosti ústredne ESIM384, ovládanie, komunikácia, automatizácia domácností, klávesnice, drôtové a bezdrôtové, kľúčenky.

Aplikácia ELDES utility, vytvorenie kódov, používateľov, oznámení pomocou SMS správ, režimy stráženia, konfigurácia drôtových a bezdrôtových zón, prevádzkové režimy, typy a atribúty zón, podsystémy, zdvojené zóny atď.

2. deň.

Konfigurácia rôznych scenárov automatizácie – prekročenie a pokles teploty, typy PGM výstupov, ovládanie brán a žalúzií, automatické stráženie pomocou časovačov, pripojenie na cloud, vytváranie používateľov, administrácia účtov, migrácia, zmena používateľa. Aplikácia Eldes Security, vzdialené pripojenie, pripojenie k serveru, systémové nastavenia, export a import konfigurácie, nastavenia pre PCO…

×
Porovnať položky 0 Zrušiť