Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

Značka Slovak Alarms sa objavila na slovenskom trhu v roku 1993. Sídlo firmy je od jej vzniku v Poprade. Pobočka v Bratislave vznikla v roku 1996.
 

Špecializujeme sa na dovoz, distribúciu a lokalizáciu komponentov elektrickej zabezpečovacej signalizácie, kamerových systémov, prístupových systémov a elektrickej požiarnej signalizácie.
 

Našimi zákazníkmi sú montážne firmy pracujúce v oblasti bezpečnosti z celého Slovenska. Spolupracujeme z desiatkami dodávateľov komponentov z rôznych krajín Európy i mimo nej. 
V tejto oblasti poskytujeme okrem kvalitných a spoľahlivých zariadení a rýchlych dodávok, stálu technickú podporu, školenia a pomoc pri nasadzovaní nových produktov.

 

Sme priekopníkmi v zavádzaní systémov na ochranu tovaru pri predaji (EAS). Ponúkame komplexné riešenie pre zníženie strát krádežami majiteľom obchodov a obchodných sietí máme dlhodobé skúsenosti s ochranou knižničných fondov.

 

Cieľom Slovak alarms s.r.o. je dodávkami kvalitných zariadení a odborným poradenstvom znížiť straty na majetku a zvýšiť bezpečnosť ľudí, firiem a organizácií na Slovensku.

Poskytovať komplexné riešenia v každej cenovej kategórii.

Školeniami a technickou podporou zvyšovať odbornosť montážnych firiem.

 

 

×
Porovnať položky 0 Zrušiť