*** Rozširujeme náš tím - hľadáme logistika do Bratislavy - ak máte záujem kliknite sem ***
Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

Pozývame Vás na odborné certifikované školenia systémov ELDES, ktoré robíme v priamej spolupráci s výrobcom.

Školenie je určené pre inštalačných technikov a firmy so základnými skúsenosťami s inštaláciou zabezpečovacích systémov. Je určené tak pre nových záujemcov ako aj pre jestvujúcich inštalatérov systémov ELDES. Nie je určené pre koncových zákazníkov.

(Počet účastníkov je obmedzený na 8)

Absolvovaním školenia sa stanete Certifikovaným partnerom ELDES. Navyše Vám ponúkame možnosť propagovať svoju firmu na našich webových stránkach ako odporúčaného inštalatéra systémov ELDES.

Stručný obsah školenia:

Vlastnosti ústredne ESIM384, ovládanie, komunikácia, automatizácia domácností, klávesnice, drôtové a bezdrôtové, kľúčenky.

Aplikácia ELDES utility, vytvorenie kódov, používateľov, oznámení pomocou SMS správ, režimy stráženia, konfigurácia drôtových a bezdrôtových zón, prevádzkové režimy, typy a atribúty zón, podsystémy, zdvojené zóny atď.

Konfigurácia rôznych scenárov automatizácie – prekročenie a pokles teploty, typy PGM výstupov, ovládanie brán a žalúzií, automatické stráženie pomocou časovačov, pripojenie na cloud, vytváranie používateľov, administrácia účtov, migrácia, zmena používateľa. Aplikácia Eldes Security, vzdialené pripojenie, pripojenie k serveru, systémové nastavenia, export a import konfigurácie, nastavenia pre PCO…

×
Porovnať položky 0 Zrušiť