Odporúčané
Porovnať
Kód: YhiDS2FA1205C8EUOSTD
Zistiť cenu
Popis
8 kanálový zdroj
60 W, 12 VDC/1 A max na kanál, najviac 5 A
150 do 258 VAC široký napäťový vstup