*** Hľadáme technického poradcu v Bratislave ***
Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk
Odporúčané

HK-SFP-1.25G-20-1310 - Modul SFP (20km, Single mode)

Kód: YhiHKSFP125G201310
Zistiť cenu

SFP modul

  • Napájací zdroj 3,3 V
  • Small form factor pluggable (SFP) MSA kompatibilný
  • Jednovláknový obojsmerný LC konektor
  • Možnosť pripojenia za prevádzky
  • V súlade s normou ROHS
  • Nákladovo efektívne riešenie SFP umožňuje vyššiu hustotu portov a väčšiu šírku pásma
  • Podporuje 1,25G Ethernet
×
Porovnať položky 0 Zrušiť